strony internetowe, strony www

Czym jest one page?

 

One page, jak sama nazwa wskazuje, jest stroną, która całą zawartość opiera na jednej stronie głównej. Stworzone menu w takiej sytuacji nie przenosi na osobne podstrony, a przenosi nas do odpowiedniej sekcji na stronie głównej. Konkretne sekcje (np. z ofertą) mają charakter ogólny/poglądowy, nakreślają zakres usług/produktów, które oferujesz i skłaniają do kontaktu z firmą w celu bardziej szczegółowego poznania oferty.

 

Oprócz strony głównej wyposażamy stronę w podstrony informacyjne - politykę prywatności/cookies oraz ewentualny regulamin serwisu.

Dla kogo?

 

To idealny, pierwszy krok w kierunku zaistnienia w sieci i pokazaniu swoim potencjalnym klientom, że Twoja marka istnieje i zaprasza do współpracy. Oferta przeznaczona dla mikro i małych przedsiębiorstw, które są w początkowej fazie rozwoju lub oferują usługi/produkty, które docelowo i tak omawiane są indywidualnie i nie ma większego sensu zagłębianie się w szczegóły.

Przykładowe sekcje:

 

Front strony, o nas, historia/misja firmy, zwięzła oferta, rekomendacje, krótkie portfolio, mapa dojazdowa, kontakt z formularzem.

 

 

Przykładowe branże:

 

Usługi budowlane, usługi hydrauliczne, księgowość.

Czym jest landing page?

 

Często łączymy landing page z one page dlatego, że zwykle również i on przybiera formę jednej strony informacyjnej. Landing ma jednak za zadanie zbieranie lead'ów sprzedażowych. Oznacza to tyle, że cała zawartość strony jest ułożona w taki sposób, aby finalnie zachęcić użytkownika do działania "tu i teraz" - np. w postaci pozostawienia swojego maila, swojego numeru, zakupu szkolenia czy konkretnego produktu.

Dla kogo?

 

Dla firm i osób chcących bardziej skutecznie sprzedawać produkty lub pozyskiwać klientów w sieci i opierają to o kampanie reklamowe prowadzone online.

 

Przykładowe zastosowania: konsultacje prawne/finansowe, sprzedaż szkoleń, rejestracja na wydarzenia, promowanie e-booka, sprzedaż ekskluzywnego produktu.

Sekcje

 

Zanim zabierzemy się za budowanie landing'u, warto odpowiedzieć sobie na pytania: co oferujemy, jakie korzyści wynikają z zakupu, kto stoi za projektem oraz w jaki sposób i za ile możemy zakupić daną usługę/produkt. Zebrane natomiast informacje układamy w taki sposób, aby przedstawiały swego rodzaju historię i potrafiły z każdym kolejnym przewinięciem strony zachęcać do poznania większej ilości szczegółów.

Zobacz przykładowe realizacje landing page / one page:

Przedział cenowy: 1000 zł - 1600 zł*

 

Co wpływa na cenę? Największy wpływ na ostateczną cenę ma stopień przygotowania treści przez klienta oraz ilość sekcji, które dostarczone zostaną w ramach jednej strony (a także ich stopień rozbudowania). Niektóre sekcje ze względu na indywidualne potrzeby warto wyposażyć w przyciski interaktywne, po których wciśnięciu aktualna treść znika, a w jej miejsce pojawia się kolejna (jednocześnie pozostawiając użytkownika na tej samej stronie). Oprócz tego dodatkowe koszty mogą wynikać np. z instalacji modułu sprzedażowego, modułu CallPage, integracji z newsletterem.

 

*Podane ceny są cenami netto i należy doliczyć do nich podatek VAT w wysokości 23%.

Landing page / One page

Promuj mały biznes lub konkretny produkt / zbieraj leady sprzedażowe

Sprawdź też inne oferty stron www

i dostosuj ją do swoich oczekiwań oraz modelu promocji marki

Strona standardowa

Strona katalogowa

Sklep internetowy

Możliwości

Twój numer telefonu*:

Kiedy mogę się z Tobą skontaktować?

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią obowiązku informacyjnego przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych.

Zapoznałem/am się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marka Plutowskiego, Tczew (83-110), ul. Obrońców Westerplatte 3, niezbędnych do jednorazowego kontaktu telefonicznego w celu zaprezentowania oferty firmy ColinMedia.pl.

Wyrażam zgodę

Proszę o kontakt
Proszę o kontakt
Numer wysłany. Dziękuję.
Wypełnij proszę wymagane pola.

Umów się na bezpłatną rozmowę

Zostaw kontakt do siebie:

Jestem do Twojej dyspozycji:

+48 798 641 780

Pon. - Sob.  |  9:00 - 20:00

 

kontakt@colinmedia.pl

zobacz online >>

zobacz online >>

zobacz online >>

strony internetowe tczew, strony internetowe gdańsk, strony internetowe gdynia
strony internetowe tczew, strony internetowe gdańsk, strony internetowe gdynia
strony internetowe, strony www
strony internetowe tczew, strony internetowe gdańsk, strony internetowe gdynia